Kamery IP do systemu iPdom

powrót

Do systemu iPdom mozna podłączyć dowolną kamerę IP która obsługują protokół SIP 2.0,kodeki audio G.711(a/u-law),kodeki Video h264.CTI Mikrotel ma aktualnie w swojej ofercie:


Kamera Grandstream GXV3611

To innowacyjna kamera IP najnowszej generacji umożliwiająca zdalny nadzór oraz monitoring poprzez sieć LAN lub Internet (WAN).

Urządzenie charakteryzuje się wysoką jakością obrazu dzięki kodekowi wideo H.264 oraz wspiera protokół SIP dzięki, któremu informacja o alarmie może być przekazana poprzez różne sieci telekomunikacyjne jak PSTN, GSM, VoIP. Jeżeli wywołany zostanie wideotelefon IP, możliwa jest komunikacja głosowa i wideo w obu kierunkach. Kamera może transmitować sygnał wideo (do 30 klatek/s) w rozdzielczości D1.

Kamera posiada wielojęzykowe menu konfiguracyjne, dzięki czemu konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut. Dostęp do kamery możliwy jest zarówno poprzez sieć LAN jak i WAN.Kamery GXV3611 to unikatowe, kompletne połączenie najlepszych rozwiązań w dziedzinie kontroli alarmowej oraz monitoringu, które razem tworzą wyrafinowany i najlepszy w tej klasie produktów elastyczny system kontroli.
Kamery Grandstream GXV3601p i HD

To kamery IP najnowszej generacji, występujące w dwóch rodzajach, z przetwornikiem SONY HAD CCD i APTINA 1600x1200 (HD).

Charakteryzuje je najwyższej jakości kompresja video w czasie rzeczywistym dzięki zastosowaniu kodeków H.264 w rozdzielczości D1 z zachowaniem ostrości obrazu przy niskim obciążeniu łącza. Wysokiej jakości obiektyw ze zmienną ogniskową 3,5 – 8 mm z sensorem SONY CCD i Aptina o wysokiej ostrości obrazu.

Wsparta przez protokoły SIP/VoIP w celu uzyskania dwukierunkowego strumienia audio i video w połączeniu z telefonami przenośnymi oraz wideotelefonami, wbudowany PoE i system analizy, duży bufor zapisu obrazu przed i po zdarzeniowego, zaawansowany system zabezpieczeń.

Kamery GXV3601 to unikatowe, kompletne połączenie najlepszych rozwiązań w dziedzinie kontroli alarmowej, zabezpieczeń magazynowych oraz połączeń bezprzewodowych, które razem tworzą wyrafinowany i najlepszy w tej klasie produktów elastyczny system kontroli.

Aktualności

Strona 1 z 3  > >>

Kontakt telefoniczny z konsultantami Naszej Firmy:58  524 01 60 do 68

Kontakt e-mail: ipdom@cti.mikrotel.pl


więcej informacji