Innowacyjny system Wideodomofonowy to wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców

Stale rosnące wymagania klientów sprawiają, że inwestorzy zmuszeni są instalować urządzenia podnoszące komfort wyposażenia oddawanych do użytku budynków i osiedli. Coraz częściej spotykanym zjawiskiem stają się systemy wideo domofonowe z kolorowym obrazem, systemy monitoringu osiedlowego, systemy zabezpieczeń itp.

System iPdom to nowe i jednocześnie nowoczesne spojrzenie na instalacje teletechniczne w budownictwie wielorodzinnym. Oparty jest o technologię IP, która w prosty sposób pozwala zintegrować większość instalacji teletechnicznych.

Jednym z pierwszych elementów zaimplementowanych w systemie iPdom jest system wideo domofonowy, którego ofertę prezentujemy na tej stronie.

iPdom

17.11.2014

Aplikacja IPDOM


 

powrót


Aplikacja IPDOM przeznaczona na urządzenia mobilne z systemem android w wersji 4.0 i wyższej.Aplikacja umożliwia obsługę wideo-domofonów firmy 2N dodatkowych kamer znajdujących się w systemie oraz rygli podpiętych do wideo-domofonów. Nasza aplikacja daje możliwość podglądu zainstalowanych kamer na urządzeniach mobilnych oraz w razie potrzeby na połączenie z nimi bez konieczności wywołania z zewnątrz.

Aplikacja IPDOM umożliwia podgląd osoby dzwoniącej przed odebraniem połączenia i odrzucenie połączenia oraz wybór kamery która ma być przypisana do danego urządzenia co pozwala na zastąpienie wbudowanej kamery  inną dającą szerszą perspektywę i przegląd przed furtką oraz bramą wjazdową.

Nasza aplikacja działa w tle i nie przeszkadza w normalnym użytkowaniu urządzenia.


Po okresie 7 dni aplikacja wymaga aktywacji - zakupienia licencji.
Wcelu zakupu licencji oraz otrzymania bliższych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym.
Instrukcja instalacji aplikacji na urządzeniu mobilnym (click).

Aktualności

Strona 1 z 3  > >>