Innowacyjny system Wideodomofonowy to wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców

Stale rosnące wymagania klientów sprawiają, że inwestorzy zmuszeni są instalować urządzenia podnoszące komfort wyposażenia oddawanych do użytku budynków i osiedli. Coraz częściej spotykanym zjawiskiem stają się systemy wideo domofonowe z kolorowym obrazem, systemy monitoringu osiedlowego, systemy zabezpieczeń itp.

System iPdom to nowe i jednocześnie nowoczesne spojrzenie na instalacje teletechniczne w budownictwie wielorodzinnym. Oparty jest o technologię IP, która w prosty sposób pozwala zintegrować większość instalacji teletechnicznych.

Jednym z pierwszych elementów zaimplementowanych w systemie iPdom jest system wideo domofonowy, którego ofertę prezentujemy na tej stronie.

iPdom

26.04.2011

System Wideodomofonowy iPdom


System wideo domofonowy iPdom to nowoczesny system służący sprawnemu i wygodnemu zarządzaniu osiedlami mieszkaniowymi.

W tym systemie, firma CTI Mikrotel, postanowiła w sposób nowatorski spojrzeć na wykorzystywanie paneli abonenckich systemu domofonowego. Oprócz podstawowej funkcji systemu wideodomofonowego, proponuje wykorzystanie ich do innych celów np: kontaktu administracji z mieszkańcami, możliwość informowania o nagłym zagrożeni (pożar, powódź itp) i wiele innych.

Zastosowanie technologi IP pozwala nam być gotowym do zaimplementowania funkcjonalności, której jeszcze sobie nie wyobrażamy

.

Zapraszamy do współpracy firmy instalatorskie, deweloperów, projektantów którzy potrafią spojrzeć na system teletechniczny szerzej niż na zbiorowisko kabli.


Aktualności

Strona 1 z 3  > >>